>
אז כדאי לנו תוכי?

אז כדאי לנו תוכי?

נו, אז כדאי גם לכם לקנות תוכי?

במילה אחת: לא!

אלוהים יעזור – כמה לכלוך, כמה בלגן, כמה נזק! מכיוון שרוב הקוראות כאן הן אמהות אז אני יכולה להסביר בפשטות – זה כמו פעוט בן שנתיים שיישאר כזה לנצח. ועוד: מסתבר שיש גם בעיה מוסרית עם גידול תוכים כי קוצצים להם את הכנפיים וזה.

כל זה נכון אבל…

כאילו, וואו! היא מגניבה. זה כמו לגדל פעוט בן שנתיים גם בקטע טוב: היא סופר מצחיקה וסופר מעניינת ומלאה אהבה.

אבל בואו נתחיל בהתחלה – ג'וי היא תוכי גדול מסוג קקדו, וזה אומר שיש לה יכולת דיבור מסוימת והמון-המון שכל. מצד שני, זה גם אומר שיש לה יכולת נזק פחות או יותר בלתי מוגבלת.

להלן ספירת ביניים, לא סופית בכלל:

בינתיים היא אכלה לנו את האינטרנט, ורק בגלל שהשמיים ריחמו עלי האיש של בזק לא שאל איך קרה שכל הכבלים אכולים. אולי הוא חשב שאני אכלתי אותם.

ג'וי הבינה חיש מהר שמקלדות זה הכי אחלה, וכל פעם שאני מתרחקת מהמחשב היא טסה אל המקלדת, שולפת את המקשים כמו גרעיני תירס ומשליכה אותם לכל עבר. וכך יושבת לה גברת מכובדת במיטב שנותיה, ותוהה… איפה בעצם אמורים לתקוע את מקש ה-alt?

ג'וי חייבת, אבל חייבת, לשבת אצלי כשאני עובדת רצוי בין הידיים המקלידות. זה גם המקום של בו החתולה, אז בו עברה לשבת לי על הברכיים וכל העסק הזה טיפה, אבל ממש טיפונת, גורע מהפרודוקטיביות שלי.

כשמישהו שותה קפה ג'וי חוטפת התקפה של צוויחות והיא מסתערת לתוך הכוס בכל כוחה. החלום של החיים שלה הוא לטבול את הראש שלה בקצף.

ג'וי כל כך חכמה שהיא גילתה איפה המקציף, עמדה עליו, הפילה אותו ושברה אותו.

 

A video posted by @internetmom3 on

התקנו עבור ג'וי את מתקן השעשועים הכי מושקע בעולם שמשלב את הכישרון ההנדסי של אבא עם אהבת המקס-סטוק של אמא.

4124-umbrella-cockatoo-קקדו-אמברלה

אתן חושבות שהיא יושבת שם? ממש לא. היא מסתובבת בבית ועושה שמות ומדי פעם אנחנו שומעים אותה אומרת לעצמה: "או-או!" וזה אומר שהיא עושה משהו אסור כמו לאכול את השלט-רחוק או את המצלמה שלי:

4123-umbrella-cockatoo-קקדו-אמברלה

היא גם אומרת לעצמה "כל הכבוד!" כשהיא עושה משהו מעולה.

לא שאני משוויצה או משהו, אבל היא יודעת כבר מלא מילים: 'אמא', 'אבא', 'קוקו', ואפילו 'בוקר טוב!'. (קבלו תיקון, כמה חודשים מאוחר יותר: ג'וי הבינה שממש מיותר ללמוד לדבר כי בכל מקרה אנחנו עושים מה שהיא רוצה, אז עכשיו היא אומרת אך ורק אמא).

איך ג'וי מסתדרת עם החתולים? בקלילות. היא פשוט מסתכלת עליהם והם בורחים על נפשם.

לג'וי יכולת מגניבה לסובב את הראש כמו ינשוף, ולעקוב אחרי כל גורם עוין בצורה מפחידה ביותר. אם היא ממש כועסת היא פורסת את הכנפיים וצורחת וזה מפחיד ת'שועלים!

4122-umbrella-cockatoo-קקדו-אמברלה

שורה תחתונה… כדאי לכם תוכי גדול?

רק אם ממש, אבל ממש, אין לכם חיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.