אז כדאי לנו תוכי?

אז כדאי לנו תוכי?

נו, אז כדאי גם לכם לקנות תוכי?

במילה אחת: לא!

אלוהים יעזור – כמה לכלוך, כמה בלגן, כמה נזק! מכיוון שרוב הקוראות כאן הן אמהות אז אני יכולה להסביר בפשטות – זה כמו פעוט בן שנתיים שיישאר כזה לנצח. ועוד: מסתבר שיש גם בעיה מוסרית עם גידול תוכים כי קוצצים להם את הכנפיים וזה.

כל זה נכון אבל…

כאילו, וואו! היא מגניבה. זה כמו לגדל פעוט בן שנתיים גם בקטע טוב: היא סופר מצחיקה וסופר מעניינת ומלאה אהבה.

אבל בואו נתחיל בהתחלה – ג'וי היא תוכי גדול מסוג קקדו, וזה אומר שיש לה יכולת דיבור מסוימת והמון-המון שכל. מצד שני, זה גם אומר שיש לה יכולת נזק פחות או יותר בלתי מוגבלת.

בינתיים היא אכלה לנו את האינטרנט, ורק בגלל שהשמיים ריחמו עלי האיש של בזק לא שאל איך קרה שכל הכבלים אכולים. אולי הוא חשב שאני אכלתי אותם.

ג'וי למדה שמקלדות זה הכי אחלה, וכל פעם שאני מתרחקת מהמחשב היא טסה אל המקלדת, שולפת את המקשים כמו גרעיני תירס ומשליכה אותם לכל עבר. וכך יושבת לה גברת מכובדת במיטב שנותיה, ותוהה… איפה בעצם יושב מקש ה-alt?

ג'וי חייבת, אבל חייבת, לשבת אצלי כשאני עובדת רצוי בין הידיים המקלידות. זה גם המקום של בו החתולה, אז בו עברה לשבת לי על הברכיים וכל העסק הזה טיפה, אבל ממש טיפונת, גורע מהפרודוקטיביות שלי.

כשמישהו שותה קפה ג'וי חוטפת התקפה של צוויחות והיא מסתערת לתוך הכוס בכל כוחה. החלום של החיים שלה הוא לטבול את הראש שלה בקצף. היא כל כך חכמה שהיא גילתה איפה המקציף, עמדה עליו, הפילה אותו ושברה אותו.

 

A video posted by @internetmom3 on

התקנו לה את מתקן השעשועים הכי מושקע בעולם שמשלב את הכישרון ההנדסי של אבא עם אהבת המקס-סטוק של אמא.

4124-umbrella-cockatoo-קקדו-אמברלה

אתן חושבות שהיא יושבת שם? ממש לא. היא מסתובבת בבית ועושה שמות ומדי פעם אנחנו שומעים אותה אומרת לעצמה: "או-או!" וזה אומר שהיא עושה משהו אסור כמו לאכול את השלט-רחוק או את המצלמה שלי:

4123-umbrella-cockatoo-קקדו-אמברלה

היא גם אומרת לעצמה "כל הכבוד!" כשהיא עושה משהו מעולה.

לא שאני משוויצה או משהו, אבל נראה לי שהיא תוכי מחוננת. כי היא יודעת כבר מלא מילים: 'אמא', 'אבא', 'קוקו', ואפילו 'בוקר טוב!'. אמנם היא קצת תפסה את הקטע של הבוקר טוב על העוקם, והיא מברכת אותנו בכל פעם שאנחנו יוצאים או נכנסים מהחדר.

איך היא מסתדרת עם החתולים? בקלות. היא פשוט מסתכלת עליהם והם בורחים על נפשם. יש לה גם יכולת מגניבה לסובב את הראש כמו ינשוף, אז היא עוקבת אחריהם לאן שהם לא הולכים והם כבר לא יודעים לאן לברוח מהמבט שלה.

4122-umbrella-cockatoo-קקדו-אמברלה

שורה תחתונה… כדאי לכם תוכי גדול?

רק אם ממש, אבל ממש, אין לכם חיים.

3712-ad

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.