>
הגיג חתול

הגיג חתול

תשמעו. זה לא פוסט רגיל. זה פוסטון ובו תהייה.

האם זה סביר להרגיש שחתול חושב שאת משוגעת?

והאם יכול להיות שהוא צודק?

על מילקי כבר כתבתי בפוסט למה חתולים? וגם בפוסט סדר ואירגון בחדר האמבטיה. החתול הזה מעפן ברמות. לדוגמא: אי אפשר להשאיר עגבניות או מלפפונים על השיש כי זה האוכל שהוא הכי אוהב. לדוגמא… הוא רץ על כל האמבטיה בכפות רגליים רטובות ומשאיר טביעות חתוליות על ה-כ-ל: קירות, מגבות, אמבטיה, שיש, אסלה, רצפה. לדוגמא… הוא קופץ על הסבתא באמצע הלילה ומקצר את חייה. ודוגמא מלילה קר בזמן האחרון: בעלי קם לשירותים ותפס את החתול עושה פיפי באסלה. ועוד מסתכל עליו כאילו – מה אתה רוצה? לא שמעת על פרטיות בשירותים?!

אבל זו לא התהייה. עד עכשיו סתם התלוננתי. עכשיו התהייה.

בגלל שהוא מעפן ותמיד ישן על הכביסה הנקייה ועושה צרות, אני צורחת עליו. הרבה. אל תישן בכיור! צא ממייבש הכביסה! עזוב את הבצל הזה! וכך נוצר מצב שהחתול סתם ישן לו בנחת, לא עושה שום דבר ואני נכנסת לחדר… ואז הוא פוקח עיניים ומסתכל עלי בדאגה נוראית. ואני יודעת, פשוט יודעת, שהוא חושב:

עכשיו היא תשתגע? היא תתחיל לצרוח שוב בלי שום סיבה הגיונית?

1133-my-cat-החתול שלי

ואז לא נעים לי. כן, באמת. לא נעים לי בגלל חתול. יש לי רגשי אשמה. וגם מחלחל בי ספק – אולי הוא עלה כאן על משהו? הוא נראה כזה שקול והגיוני כשהוא יושב לו שם ומסתכל עלי.

אני לא מצפה שתדעו לענות לי על השאלה הזו. אני רק רוצה לתת לכן עצה: אם אתן רואות חתול עזוב בן יומו ונתקפות ייצר אימהי שאינו בר כיבוש – תחשבו טוב. מה האמא חתולה קלטה כאן שהיא עזבה אותו? אולי הוא חתול-שטן שיגרום לך להרגיש רע עם עצמך כל החיים?

סתם, סתם… אני מתה על חתולים. הצילו את חתולי הרחוב! אבל נסו לאתר חתול עם גישה חיובית. ואוהדת. כי חתול ביקורתי בבית- תשמעו, זה בפירוש יכול לפגוע בביטחון העצמי.

ולפני פרידה – זה מנגו. חתול אציל נפש שמקבל אותי כמו שאני.

1134-my-cat-החתול שלי

שלכן,

LOGO COLOR JPG 100px

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.