ציורי חול

ציורי חול

Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

אני רוצה לחלוק איתכן חווית ילדות מצערת: כשהייתי בת ארבע וחצי אחי הגדול קיבל לוח עץ יפה שהיה מצויר עליו פילון עם כדור. על הפסים השחורים של הציור היה צריך להדביק חוט שחור מבריק, ואז למרוח דבק במכחול ולפזר חצץ דק צבעוני כדי לצבוע את הפילון ואת הכדור בצבעים שהוגדרו מראש.

תשמעו, אני רציתי את הפילון הזה! נכון- אחי שכב מרותק למיטה אחרי תאונת דרכים לא פשוטה. אבל אותי הטרידה בעיקר העובדה שהוא קיבל המון-המון מתנות ואני לא.

ברור שאחי לא רצה במיוחד את הפילון- הוא היה בן תשע. אבל התחנונים שלי להעביר אותו לחזקתי החוקית גרמו לתוצאה הפוכה: הוא הדביק כל אבן ואבן בשקידה ולא נתן לי אפילו להתקרב.

ובכן… היום ארגנו לי יופי של חוויה מתקנת. רציתי להשתמש בחול הצבעוני מהפוסט צובעים חול. באיזה מדף שכוח מצאתי שני ילדי עץ חמודים שקניתי בקיץ שעבר בחנות יצירה. למה קניתי אותם? לא זוכרת. ממש פלא שזכרתי אותם ועוד יותר פלא שמצאתי אותם.

1796-sand-drawing-ציור-חול

במקום להדביק חוט שחור עברתי על קווי המסגרת של הציור עם צבע זכוכית לחיץ- הוא בולט ויוצר תיחום יפה בין חלקי הציור השונים.

1797-sand-drawing-ציור-חול

ועכשיו נתתי לבת הארבע ובן התשע שלי למרוח דבק פלסטי ולהדביק חול! אז זו הייתה חוויה מתקנת לכל דבר ועניין. צריך לחכות בין משטח למשטח כדי שהצבעים לא יתערבבו. מורחים את הדבק, מפזרים חול, ואחרי שהכל מתייבש, מנערים אותו ועוברים למשטח הבא.

1798-sand-drawing-ציור-חול

1799-sand-drawing-ציור-חול

זו הייתה פעילות ממש נחמדה ואפשר כמובן לעשות אותה על ציור שמודבק על קרטון, או על דף קשיח יחסית. אפשר להחליף את החול בנצנצים. אתן יכולות לאתר אובייקט נחמד לצביעה בפוסט כל דפי הצביעה בעולם!.

ואם אתן מביאות מתנה לילד גדול, תשתדלו תמיד לזכור גם את אחותו הקטנה… אחרת יום אחד, כשהיא תהיה בת ארבעים פלוס-

היא עדיין תתחשבן איתכם על הפילון מגיל ארבע

1800-sand-drawing-ציור-חול

גשו לפוסט על משחקי חול לרעיונות חול שווים נוספים.

LOGO COLOR JPG 100px

Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone
לפוסט הקודם
לפוסט הבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>