הבמה: דפי צביעה להדפסה!

הבמה: דפי צביעה להדפסה!

אני אוהבת לאסוף קישורים לדפי צביעה, בגלל שזו פעילות מקסימה שגדולים וקטנים נהנים לעשות. כך אפשר להדפיס בדיוק את השגעון התורן שהילדים דלוקים עליו ממש עכשיו, להרוויח זמן שקט לכוס הקפה… ועל הדרך גם לדעת שנתנו לילדים פעילות יצירתית שדורשת ריכוז ומוטוריקה עדינה.

זו הסיבה לכך שהתחלתי לפרסם ממש כאן באתר קישורים לאתרים עם דפי צביעה והבנתי לפי כמות הכניסות שאני ממש לא היחידה שאוהבת דפי צביעה להדפסה.

אז תארו לעצמכם כמה שמחתי לגלות אתר דפי צביעה להדפסה שכולו ישראלי, כולו דפי צביעה מקוריים ומהממים שצויירו בכישרון רב… ויש בו הכל מהכל.

כן, באמת! דפי צביעה על חגי ישראל, דפי צביעה של הלו קיטי, של ספיידרמן וסמי הכבאי! של מפרץ ההרפתקאות! דפי צביעה של אותיות בעברית (שאת זה באמת קשה יותר למצוא)… ועוד ועוד ועוד.

חושבים שזה הכל? ממש לא! אפשר להדפיס חוברות לפי נושא, או לחפש לפי מלל חופשי. יש כפתורים שיובילו אתכם אל הנושא המבוקש לפי קטגוריות.  אם אתם מעדיפים – ניתן לצבוע דפים על צג המחשב במקום להדפיס אותם.

יש אפילו אפשרות לכתוב לבעלת האתר המקסימה ולבקש דפי צביעה בנושאים שממש-ממש חסרים לכם בדיוק עכשיו! נכון שזה מדהים?!

מתוך האתר דפי צביעה להדפסה

***

אז מהר-מהר

תיכנסו ותדפיסו!

ולא פחות חשוב… הקליקו כאן ותנו לייק בפייסבוק

***

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

LOGO COLOR JPG 100px

גלילה לראש העמוד