עשיתי חנות!

לפני שלוש שנים הפכתי לאמא אינטרנט.

זה היה נחמד לכתוב בלוג ובשלב מוקדם מאד הבנתי שאני חייבת לנסות לפחות חלק מההפעלות… מפה לשם הפכנו למין בית כזה שיש בו מכחולים ודבק, צבעים ומספריים.

אני מרגישה שזה שינה את כולנו: אנחנו הרבה פחות חוששים לנסות ליצור, הרבה פחות מתבאסים כשהתוצאה לא בדיוק מושלמת… למדנו לעבוד ביחד. למדנו מתי להפסיק את הפעילות בדיוק לפני שכולם מתעצבנים!

הקטנה שלי יצירתית באופן בלתי רגיל. האם זה בגלל שאני אמא אינטרנט מאז שהיא בת שלוש? או שהיא פשוט נולדה כזו? לא יודעת. אבל בכל מקרה זו מתנה. הבן האמצעי הפך להיות חונך גאה השבוע, והוא כולו כזה: אין בעיה, אני אביא את ההפעלות הכי שוות! אנחנו ממש מתווכחים מה עדיף קודם מכל המגוון והשפע שיש לנו בראש… והגדול ממש לא מתעניין בנו. זה בסדר, אפשר להבין שבגיל 17 אתה לא ממש משתוקק להדביק נצנצים.

מתי שהוא התחלתי לחשוב על איך מעבירים את זה הלאה. כי כל האמהות שאני פוגשת תמיד אומרות: הלוואי שהייתי מסוגלת, אבל – יש לי ידיים שמאליות / אין לי חומרי יצירה בבית / אין לי סבלנות / זה יותר מדי בלגן / אין לי זמן…

בקיצור, ישבתי ופיתחתי ערכות משחק המיועדות למבוגר שמשחק עם ילד (או כמה ילדים). משחקים פשוטים בטעם של פעם. עיקר העבודה הייתה על יצירת כרטיסיות איכותיות מאירות עיניים שבהן הנחיות להפעלות השונות, וכמובן – ליקוט חומרי גלם מעניינים ובאיכות גבוהה.

בערכת משחקי חושים תמצאו שלג מלאכותי, חרוזי מים, מתכונים שונים להכנת בצקים, גליצרין להכנת בועות סבון… ועוד.

3712-internet-mom-store-חנותערכת יצירה מן הטבע שולחת את בני הבית החוצה לטיולים שבהם אוספים חומרים שונים לעבודות יצירה קטנות.

הערכה אמורה להזכיר לבני הבית איך הופכים כל טיול למצוד אוצרות – והופ, בלי לחשוב הרבה פתאום אמא מחזיקה מכחול ואבא מדביק עיניים מתגלגלות.

 3713-internet-mom-store-חנות

אם כל זה מרגיש מסובך מדי… הכנתי גם ערכה של רק כרטיסיות עם מתכונים להפעלות פשוטות מחומרים זמינים.

3717-internet-mom-store-חנות

או רק בוראקס להכנת פלסטלינה קופצת…

3715-internet-mom-store-חנות

או רק חרוזי מים…

3716-internet-mom-store-חנות

או רק פיגמנטים…

3714-internet-mom-store-חנות

המשלוחים חינם, ההחזרות חינם והתשלום מאובטח…

אז תכנסו ותקנו הרבה! כי אני מאד אשמח לפתח גם ערכת יצירה, ערכת מדע ואולי אפילו ערכת נסיכות?… רעיונות יש לי בלי סוף אבל די נגמר לי הכסף 🙂

10% הנחה למנויות על הניוזלטר… הרשמי לניוזלטר מצד שמאל ->

קפצי לחנות האתר

צריך לפתוח שם חשבון וזה יאפשר לך להפעיל את קוד הקופון

בסל הקניות יש שדה לקופון: רשמי בו “זמן איכות

****

אז בהצלחה לי,

ותודה לכל הקוראות והגולשים שחיזקו אותי ונתנו לי אומץ לנסות

ואם אין לכן כסף או חשק לקנות

אשמח ללייק בפייסבוק

או לעוקבים באינסטגרם

גם פינטרסט הולך

נשיקות!

3712-ad

גלילה לראש העמוד