ימים של בידוד

Play Time

בשנת 2013 פתחתי את הבלוג Internet Mom, ומאז ניסינו עשרות פעילויות משחק נהדרות ומגוונות שמצאנו ברשת. את הפעילויות המוצלחות ביותר ליקטתי לתוך ערכות משחק וספר פעילויות שיאפשרו לכם לבחור בקלות פעילות משחק משפחתית ליום של בידוד.

קנו לכם ספר או ערכה כדי לשדרג את רשימת הרעיונות ולשחק בכיף עם הילדים. פשוט בוחרים רעיון נחמד מתוך רשימה מוכנה ומתנסים בחומר מסקרן, מכינים יצירה מלאת דמיון או עורכים ניסוי מגניב. 

משחק נעים,
Lihi
BOOK

Let's Play

אובלק

סוכריות ממוחזרות

בצק משחק DIY

ניסוי שכבות נוזלים

בצק עננים

Days at Home

מבודדים עם הילדים? יש מבצעים מיוחדים!

הספר זמן משחק

2 במחיר אחד רק 138.00 ₪

ערכת משחק

כולל הספר! 169.00 ₪

Reviews

חן, הודעה בקבוצת פייסבוק

חברה אמרה לי ששלחה לי משהו בדואר אבל לא מספרת מה, הדואר הולך לאיבוד והסקרנות הרגה אותי אתמול התקשר שליח, יש לי חבילה עבורך ותראו!!! זה מהמם!!
אני עם שלושה ילדים בחינוך ביתי. יש ימים שלא משנה כמה אני מנסה, יצירתית אני לא. הערכה הזאת בול בשבילי!!!

תמר, הודעה בפייסבוק

תודה על הספר המקסים הצלחת למקד ולרכז בשבילי וחסכת לי שעות... כל כך הרבה פעמים מצאתי את עצמי רוצה לעשות משהו עם הילדים, ואז שוקעת לתוך ים של בלוגים וואריאציות על אותו מקרר בגירסא כל כך שונה...

מיכל, הודעה במיל

קבלתי את הספר ופשוט לא הצלחנו לעזוב אותו! הילדים שקעו בו, מחפשים איזו פעילות לעשות מתי. בנתיים אנחנו בשלב התאורטי מתישהו נגיע גם למעשי😅😃

ארזה, הודעה במייל

קיבלתי את הספר והספקתי לדפדף בו. הגודל שלו ממש נעים, אפשר לקחת אותו לכל מקום. ההסברים ברורים והתמונות יפהפיות. שמחה שהזמנתי וקיבלתי אותו.