ברוכים הבאים לאתר Internet-Mom.com

  1. קדימון

Internet-Mom.com הוא אתר המשתמש כאתר תוכן וסחר אלקטרוני עבור אמא אינטרנט 028648459 (להלן "אמא אינטרנט"). השימוש באתר ובכלל זה בתכנים ובשירותים המוצעים מעיד על הסכמתכם לתקנון זה – אנא קראו אותו בקפידה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. הגירסה העדכנית תהיה זמינה לעיונכם בכתובת זו. במידה ואינכם מסכימים לתקנון זה הנכם מתבקשים לא לעשות כל שימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים בו.

  1. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אמא אינטרנט ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאמא אינטרנט. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש

במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכות לגוף חיצוני יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  1. אחריות

אמא אינטרנט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף, תוצאתי או מיוחד שיגרם למזמינה ו/או לרוכשת ו/או ללקוחה ו/או למשתמשת ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש ו/או רכישה באתר או באמצעותו שלא ע"פ תקנון זה – תהה עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

אמא אינטרנט אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע והיא שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה לכך שמדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים. ביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  1. מדיניות פרטיות

אמא אינטרנט מיישמת באתר מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, האתר לא מתחייב ששירותיו יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. 

בפרטים אישיים של המשתמשים/ות ייעשה שימוש פנימי בלבד. הפרטים יישמרו במאגרי המידע של אמא אינטרנט ולא יועברו לגורמים שלישיים חיצוניים, אלא על מנת להשלים את פעולות הרכישה שהתבצעו באתר.

בהתאם לחוק הספאם בישראל המנויים יכולים לבקש שלא לקבל מידע פרסומי ו/או הודעות פרסומיות וזאת ע"י הסרה מרשימות התפוצה או יצירת קשר באמצעות אי-מייל.

  1. רכישה בטוחה

כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף מוזמן לבצע רכישה באתר. בסיום ביצוע ההזמנה, יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה שביצע ויהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי החברה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי.

אמא אינטרנט לא מקבלת או שומרת ברשותה פרטי אשראי או מספרי תעודות זהות. כדי לבצע את התשלום הלקוח יועבר לדף סליקה שנמצא על שרת מאובטח של חברת הסליקה יעד שריג פתרונות סליקה. לחילופין, ניתן לבצע את התשלום באמצעות Paypal.

  1. החזרות, זיכויים וביטולים

אמא אינטרנט מתחייבת לפעול בהגינות ולהעניק שירות ברמה גבוהה.

במידה והחליט לקוח לבטל את ההזמנה לפני המשלוח, יוכל הלקוח לבטל את ההזמנה על ידי פניה לכתובת [email protected]. במקרה כזה יזוכה הלקוח במלוא התשלום שנגבה בקיזוז עמלות האשראי.

החזרת מוצרים תתבצע תוך 14 יום מיום קבלת המוצר ותתאפשר רק במצב שלא נעשה שימוש במוצר והוא נשמר באריזתו המקורית וזאת בהתאם לחוק. עלות משלוח החזרת המוצר תחול על הלקוח, כמו כן, דמי המשלוח והאריזה לא יוחזרו. באם אינכם שבעי רצון מהמוצר שקבלתם אנא כתבו ל[email protected].

אמא אינטרנט תהא רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, בשל כל סיבה, ובכל עת, לבטל או להפסיק עסקה ו/או מכירה ו/או לבטל הזמנה, כולה או חלקה, ו/או את פעילות האתר, כולה או חלקה. הודעה על ביטול או הפסקה מעין זה תימסר למשתמש או לרוכש, ואמא אינטרנט תמנע מחיוב כרטיס האשראי של הרוכש או תשיב לו כל סכום ששולם בגין השירותים ו/או המוצרים ככל ששולם.

  1. משלוחים וזמני אספקה

כל שידרשו דמי משלוח, אלו ישולמו במסגרת ביצוע ההזמנה עם התשלום בגין המוצר בהתאם לאופן השילוח ולאור לבחירת הלקוח את דרך השילוח. אספקת המוצרים תתבצע במקרה בו שולמו בגין המוצר ובגין דמי משלוח תמורה מלאה בלבד, לכתובת הלקוח (כפי שהוזנה על ידו) תוך המועד שנקבע לכך בעמוד המוצר, ובהתאם לאופן המשלוח לאור בחירת הלקוח, כפי כשהופיעה בעמוד ההזמנה.

משלוח דואר רשום לסניף דואר הקרוב לבית הלקוח – לוקח כ-7 ימים מביצוע העיסקה.(אמא אינטרנט כפופה לתנאי הדואר, עיכובים באחריות הדואר בלבד). 

אספקת המוצרים תיעשה בהתאם למדיניות המשלוחים וההחזרות המפורסמת באתר ואשר כפופה לשינויים מעת לעת.

  1. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים.

9. פרטי החברה

אמא אינטרנט

הרקפת 5 ירושלים

02-5667384

דילוג לתוכן