שתפי את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

בתי בובות הם פשוט מושלמים כי הם משלבים דברים מוקטנים והכי חמודים עם משחקי דמיון מפורטים.

כשחיינו בניו יורק נהגתי לשוטט לבדי בחנויות צעצועים ולחלום על היום שבו תהיה לי בת קטנה (כי שני הבנים שלי פשוט נהגו לירוק עלי כשניסיתי לגרור אותם לראות בתי בובות). ב-2009 התגשם החלום ונולדה לי בת קטנה, מדהימה, מושלמת, מהממת וחלומית… מאז היום המרגש ההוא עברו 11 שנה ואנחנו עברנו שני סבבים של בתי בובות, ושניהם היו מהנים ביותר!

בית בובות עם רהיטים תוצרת בית

ביום הולדת שנתיים מצאתי  בחנות צעצועים בובות מקרטון בגודל מעולה לפעוטות ובמחיר אפשרי. חפשו ברשת ‘בית בובות מקרטון ממוחזר’, כרגע אפשר למצוא אותו במרמלדה.

1979-project-nursery-פרויקט-חדר-ילדים

חלק מהרהיטים השגנו בחנויות צעצועים, אבל עדיין היו חסרים לנו המון אביזרים. וכאן נכנס לתמונה החומר המוכר שיצא מהאופנה… פימו! כל בני הבית התכנסו ליצירת שלל רהיטים, מאכלים וקישוטים. שימו לב למנורה הלוהטת שנוצרה מרהיט

1980-doll-house-בית-בובות

 1981-doll-house-בית-בובות

1983-doll-house-בית-בובות

 1982-doll-house-בית-בובות

בית בובות קנוי אך מאתגר

יום בהיר אחד הזמנו בית בובות מאמזון. הבנו שתהיה עבודת הרכבה אבל לא ממש קלטנו את גודל האתגר! בית הבובות הקטנטן הזה מכיל מאות חלקים שצריך להרכיב בעבודת נמלים…

התחלנו לעבוד בהתלהבות אבל מהר מאד התייאשנו. וכך קרה שהחלקים שכבו להם בצד לאורך זמן עד ש… הגיע בידוד הקורונה. מפה לשם תפסנו שיש לנו את הפרויקט הכי שווה בעולם! יומיים מיינו את החלקים הקטנטנים לשקיות שקראנו להן ‘קיט לכל רהיט’. ילדה ואמא ישבו ובנו רהיטים קטנים ומושלמים. ילדה עם אבא מהנדס השתלטו על עבודות הקונסטרוקציה הכבדות בעזרת שפע נחישות ואקדח דבק חם. זה לקח לנו חודש שלם!!

בקיצור, במילים אחרות – אם יש לכם משפחה יצירתית ומשועממת… לכו על זה וקנו את אחד מבתי הבובות של Flever.

 

שתפי את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

באותו נושא

דילוג לתוכן