אנימוטו!

לא, זו לא קללה.

אבל נתחיל עם סיפור.

בעלי החליט ללכת ללמוד תואר שני. כלומר, אם לדייק … אני החלטתי שמישהו במשפחה הזו צריך לקדם את עצמו, וזה בטח לא יהיה אני ששונאת לימודים מאז כיתה א'. כמוב – עכשיו כששנת הלימודים החלה אני נוטרת לו בכל לבי על כך שהוא עוזב אותי עם הילדים, אף פעם לא בבית, לא עוזר, לא זוכר. בקיצור! על הכל.

אבל הנה, יש משהו בהשכלה פורמלית. בהרצאת אורח הוא שמע על האתר הסופר דופר לופר קופר מגניב הזה ובהיותו נשוי לאמא אינטרנט הוא הגדיל ראש (אל תשכחו שהוא גבר!) ורשם על פיסת נייר את שם האתר. בשם השליחות העיתונאית יצאתי למחקר ו – איזה אתר מגניב!!

יש לך עסק? זקוקה למצגת יפה? לילד יש בר מצווה? רוצה לפוצץ את ישיבת ההנהלה הקרובה בקטעים שצילמת במצלמה נסתרת? או שאת סתם בענייני תיעוד? הכיני את המצגת באנימוטו!

את בוחרת את העיצוב שיהיה ברקע, את המוזיקה ברקע (אפשר להעלות שיר שאוהבים, אבל יש מבחר באתר עצמו), מעלה תמונות ו/או קטעי וידאו,  והנה יש לך מצגת ממש ממש יפה ומיוחדת מעוצבת על ידי גרפיקאים מקצועיים.

ברור שהשימוש הכי מדהים וראשון שעולה על הדעת זה מצגות לאירועים. תשמעו, אני טובה בפאואר פוינט והכנתי מצגת ממש חמודה לבר מצווה של הילד, אבל אין מה להשוות!!! זה רמה מקצועית ובאמת שזה דורש פחות או יותר אפס יכולת טכנית.

ועוד שימוש אפשרי: נגיד… המצגת של הילד לבית הספר בשבוע הבא?

ומה עם האירוע החברתי הבא שאת צריכה להרים בעבודה? למה שלא תעלי לכולם את המורל עם איזה סרטון אווירה קסום על יום הכיף בעפולה?

את כל זה אפשר להכין, בחינם, בקישור הזה ממש.

אין בעד מה.

שתפי את הפוסט

באותו נושא

דילוג לתוכן