היום על הבמה יש לנו יוזמה מעולה, ירוקה וחכמה!

קבלו את האפליקציה שתשדרג את חווית הקנייה המשפחתית.

******

זה מה שיאנה כתבה לי:

אני יאנה, אמא למאיה המתוקה, ששינתה את חיי והייתה ההשראה לכל המיזם הזה. כשמאיה נולדה נכנסתי לשגעת קניות, חלק מחוסר ידע, חלק מהתלהבות. בסופו של דבר מצאתי את עצמי טובעת במוצרים חדשים וכמעט חדשים שלא התאימו לי. לא מצאתי פלטפורמה שהייתה לי נוחה למכור/למסור אותם, או לחילופין לקנות יד שנייה ולהיות צרכנית נבונה ומדויקת יותר ולתרום לסביבה ירוקה יותר.

חפרתי קצת לגיסי המתכנת בזמנו הפנוי, ואחרי חודשים של עבודה ארוכה נוצרה buy4baby, אפליקציה נוחה וידידותית שמאפשרת למכור, למסור ולקנות מוצרי תינוקות וילדים, חדשים או יד שנייה.

יצרנו את האפליקציה כך שתתאים בדיוק להורים עסוקים, תהיה קלה לשימוש ותפעול, ותאפשר תוך כמה דקות לפרסם מוצרים וליצור קשר עם הורים אחרים לגבי מוצרים שהם פרסמו.

עד כה הפידבקים מאוד חיוביים, ואנחנו נשמח לשמוע הצעות לייעול ולשיפור וכמובן לשיתופים שיעזרו לנו לגדול. בסופו של דבר זהו פרויקט אישי-משפחתי, שאנחנו משקיעים בו את כל זמננו הפנוי ללא מטרות רווח, משום שאנחנו מאמינים שהאפליקציה יכולה להיות שימושית מאוד למשפחות ולתרום לסביבה ירוקה יותר ולצרכנות נבונה.

*****

הנה כל הקישורים שצריך כדי ליהנות מהיוזמה המקסימה הזו:

קישור להורדת האפליקציה באנדרואיד

קישור לפייסבוק

קישור לאינסטגרם

****

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן