והיום על הבמה… האתר החדש שלי שיעזור לך להתקדם לשלב הבא בחיים, בקריירה ובהורות!

כי להיות אמא זה אומר לגדול, להתפתח ולהשתנות. קשה למצוא את האיזון העדין בין להיות אמא לבין לחפש הגשמה עצמית וסיפוק במחוזות אחרים. ואם זה לא מספיק מסובך, החיים כאמא רצופים שינויים והאיזון שמצאנו מתערער שוב ושוב. לחזור לעבודה עם ילדים קטנים – קריעה. להישאר בבית כשהילדים גדלו וצריכים אותך פחות – דיכאון. הפתרון שמצאת היום אולי ייראה הרבה פחות מוצלח מחר.

לתנודות האלה יש השלכות על הקריירה של רבות מאיתנו. ומכיוון ששוק העבודה ממש לא ידידותי לאמהות (ולהורים, ולמשפחה…) קשה למצוא מסלול שבאמת נהיה שלמות איתו ובאמת יאפשר לנו לפרוח. אני מנהלת את הבלוג הזה כבר כמעט 10 שנים, ונתקלתי בהמון אמהות שפשוט מחליטות לצאת מהקווים ולייצר לעצמן את התנאים שהן מעוניינות בהן. אבל הרעיונות הכי נהדרים יכולים ליפול בגלל מגבלות של תקציב, ידע וכלים. כשאת מנסה לתפור לעצמך כנפיים בתוך כל המגבלות והאילוצים של משפחה צעירה – לפעמים זה פשוט לא מצליח.

אני משוטטת בעולמות האלה כבר הרבה זמן, והגיע הזמן שלי לחלוק את הידע שצברתי. מכיוון שהאתר שאת נמצאת בו עכשיו פונה בעיקר להורים ועוסק בעיקר בסגנון חיים, החלטתי לפתוח אתר חדש. הרעיון הוא להציע כלים, השראה וידע מעשי להקמת עסק דיגיטלי משלך בכוחות עצמך. ויש גם קורסים! הקורס הראשון שעלה לאוויר לא יעלה לך שום דבר, והוא ילמד אותך (בשעה אחת בלבד) איך להקים אתר וודרפרס בכוחות עצמך.

קשה לצאת לדרך חדשה!

אולי עדיין אין לך רעיון, אולי אין לך זמן או משאבים או אומץ… ואולי את פשוט עדיין לא שם.
כל זה לא אומר שאי אפשר להתחיל לשחק עם רעיונות חדשים!
אני מזמינה אותך להתחיל לעקוב אחרי:
אפשר להירשם לניוזלטר כאן, או לעקוב בפייסבוק וגם באינסטוש.
שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן