מסיבת יום הולדת לאוגרים… ראינו את הרעיון הזה בסרטון שרץ ברשת ומאז אני והקטנה אומרות מדי פעם שנעשה את זה אבל כשמגיע הרגע אנחנו מתעצלות. עד לערב אחד משמים במיוחד שבו הילדה ניגנה לי על המצפון בלי סוף: 'אמא, את תמיד במחשב. אמא, את אף פעם לא עושה איתי שום דבר. אמא, משעמם לייייייי'… ואני (שיודעת בלבי שיש משהו בדבריה) נאנחתי מקרב לב ואמרתי: טוב. בואי נעשה יום הולדת לאוגרים.

התחלנו בעטיפת מתנות – כלומר הקטנה עטפה קוביות משחק מעץ בזמן שאני אפיתי עוגת תפוזים ביתית. חלק מהבלילה שמתי בכוסית קטנה המיועדת לאפייה כדי לקבל עוגה גם בשביל האוגרים. כשסיימתי עם העוגה חזרתי לילדה, שכבר הייתה שוב כועסת בגלל שהעטיפה לא הצליחה. ביחד הכנו מתנות, שרשרת דגלים וזירה לחגיגה.

3840-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

כשהעוגה הייתה מוכנה נעצנו בה נר מוקטן, אבל החלטנו לא להדליק אותו כדי שלא יישרף כאן שום שפם או כפה קטנטנים. הוצאנו את ניקו השחור לבן שהוא האוגר הטוב, ואז קראנו לאבא שיוציא את שיר אדומת העיניים שנושכת כמו חניבעל לקטר. אחרי שאבא הפסיק לצעוק ולדמם חזרנו לחגיגות בלב קל.

3842-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

חשבתי שזה יהיה קצת משעמם אבל היו קטעים! האוגרים השתגעו על העוגה, ואנחנו צחקנו מקרב לב כשהם רחרחו ולעסו ממנה חתיכות קטנטנות. הם רצו ברחבי הזירה ובדקו את המתנות, הקשיבו לשירי היום הולדת ששרנו להם ובכלל השתתפו בחגיגה במרץ מפתיע.

3844-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

3845-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

3846-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

3839-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

בסוף סגרנו את החתולים בחדר ונתנו לאוגרים לרוץ בסלון. אחר כך רבנו כולנו מי יהיה האמיץ שיכניס את שיר בחזרה לכלוב וכמובן שבן האחת עשרה המקסים והגיבור לקח אחריות על הסיטואציה והחזיר אותה לכלוב בזלזול.

3841-hamster-birthday-אוגרים-יום-הולדת

אז מזל טוב ניקו ושיר!

נתראה בשנה הבאה

והנה הלינק לסרטון שנתן לנו את ההשראה

שתפי את הפוסט

באותו נושא

דילוג לתוכן