היום על הבמה  מעניין ומיוחד… הבמה כולה של עמנואלה:

אני עמנואלה בינר ומגזין 'מיס מנדלה' הוא המקום שבו בחרתי לספר על העולם שגיליתי ואני ממשיכה לגלות כל יום – עולם של נשים ושל מרחבי עבודה. לפני שהייתי מיס מנדלה הייתי שכירה בתפקידים שונים במחלקות כלכליות של חברות בינלאומיות והייתי עסוקה בתקציבים ותכנונים עתידיים. לפני שלוש שנים החלטתי לעשות הפסקה ולנסות משהו אחר. לא ידעתי להגיד בדיוק מה זה המשהו האחר הזה, אבל פתחתי דף בפייסבוק וגם פתחתי בלוג. רציתי להתעסק בעיצוב, ביצירה, בהכל.

מגזין מיס מנדלה נולד כחלק מהצורך שלי למרחב האישי שלי, ואולי מתוך חלום שאפילו לא הייתי מודעת אליו – כתיבה. התחלתי מבלי לדעת מה יהיה הנושא. רציתי שזה יהיה מקום של תוכן והשראה יומיומית. בחיפוש אחר ההשראה לפינה שלי ביליתי שעות מול הפינטרסט וחיפשתי רעיונות. הכל שם היה מושלם, בצבעים הנכונים והאור הנכון.  אבל ההשראה התחילה להגיע גם ממקומות אחרים. התחלתי לגלות פינות 'אמיתיות', מלאות השראה, שצולמו ברגע אחד של הפוגה מהעבודה. הפינות היו של נשים ישראליות – מעצבות, מאירות, יועצות, צלמות, עצמאיות או שכירות. נשים שפינו מקום – פינה או חדר בבית לעצמן. הבנתי שזה מה שמעניין אותי. הנשים. הסיפורים שלהן. הפינות שלהן. התחלתי לפרסם כל יום פינה של מישהי וגם פינות מהפינטרסט. לאט לאט התחילו להגיע אלי עוד פינות. היה לי ברור שלפינה יש חשיבות גדולה בהתפתחות של האישה ולא משנה מה עיסוקה. מאז, כבר כמעט שלוש שנים, הפרוייקט ממשיך וכמעט כל יום מופיעה בדף הפייסבוק תמונה של פינת עבודה, שאפשר לקבל ממנה השראה ולהכיר את האישה מאחוריה. מאות נשים השתתפו בפרוייקט וכל אחת מוזמנת לשלוח לי תמונה.

במגזין תוכלו להכיר קצת מעבר לפינה – את הנשים. יש שם ראיונות עם נשים, הצצה אל מאחורי הקלעים, סיפורים, המלצות, מקומות ועוד. מיס מנדלה הוא הבלוג היחיד שמתמקד בנשים ובמרחבים ובעצם יכול ללות כל אחת בדרך לשינוי בחייה או לתת לה השראה במקום שבו היא נמצאת.

היום אני עובדת על פרויקט מיוחד ומקסים – תיעוד מחדש של חלק מפינות העבודה כחלק מעבודה על ספר ותערוכה בנושא הזה. פינת העבודה היא למעשה אחד החללים היותר אישיים בבית שלנו ובחיים שלנו, היא המקום שהוא באמת אישי. גם אצל מבוגרים וגם אצל ילדים. יש שם את הדברים שאספנו והם מולנו, מזכירים, נותנים השראה. יש שם את הסדר או הבלאגן שכל אחד מאיתנו אוהב. במקום הזה נולדים רעיונות ומתגשמים חלומות.

היכנסו למגזין מיס מנדלה לעולם שלם של השראה.

תמונה: יהודית גורן
תמונה: סיון ליבנה חכים
עדי רודיטי רטר

***

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן