הבמה: רובע-צפון מזרח

את גיל הכרתי בזכות פוסט בפייסבוק, ושמחתי לגלות יזמית רשת מגניבה עם שלל רעיונות שווים ומרתקים. אני חושבת שהיא יכולה להציג את עצמה בצורה הטובה ביותר אז… קבלו!!!

******

מי אני ומה אני מנסה לעזאזל לעשות? גיל מרטנס

אחד הדברים הכי מופלאים בחיים שלי כיום הוא האפשרות שלי לכתיבה יומיומית. עוד פוסט בבלוג זה או אחר, עוד מדריך, עוד הרצאה מתוכננת. כשאני כותבת אני מבינה שאני בשפע. שפע של רעיונות, שפע של יצירתיות, שפע של אהבה למה שאני עושה. זו הסיבה שנעניתי מיד להצעתה של ליהי להופיע בבלוג המקסים שלה. ועוד לכתוב בעצמי? כיף גדול.

אז מי אני בכלל?

שמי גיל ואני כיום בלוגרית מאושרת. אבל לא תמיד הייתי כזו. בעבר הייתי מהנדסת (לא לגמרי מאושרת) וזמרת (מאושרת מאוד) – ושני העולמות לא נפגשו מעולם. עד שהגעתי לעולם המופלא הזה של הבלוגים, ושם – הפלא ופלא – מסתבר שאפשר לשלב רוח וחומר, עם תשוקה ואהבה ויצירתיות אין קץ. פלא שאני פורחת?

את הרומן שלי עם הבלוגים התחלתי עם הבלוג המקומי שלי "רובע צפון מזרח", שבו אני נותנת במה לעסקים קטנים ומקומיים באזור מגוריי, כדי לעודד תושבים להעדיף ולהשתמש בשירותיהם. מתוך הבלוג הזה נולדו לי המון רעיונות שכולם נועדו לפתח מערכת יחסים בין הקהילה המקומית ובעלי העסקים המקומיים – מה שמשפיע כמובן על חוזקה של הקהילה כולה, על הכלכלה המקומית וגם על מצב הרוח של התושבים והעסקים.

כשראיתי שהמודל הזה של בלוג מקומי מצליח לחזק את הקהילה וגם להיות סוג של עסק קטן עבורי, החלטתי שאין סיבה שנשים נוספות לא יעשו אותו הדבר במקום מגוריהן, והתחלתי להכשיר נשים להקמת בלוגים מקומיים משלהן. כיום יש כבר כמה בלוגים כאלו, וכמה שמתעתדים לקום. מרגש!

אז מה על הפרק? ואיפה אפשר לפגוש אותי? (פרט לבית הקפה השכונתי, שגם משמש כמשרד שלי. שינוי מרענן ממשרדים עם ניאונים אימתניים).

  1. עזרה בהקמה ותפעול של בלוג אישי או עסקי – צרו קשר כאן
  2. בהכשרה וליווי להקמת בלוג מקומי (כדאי לכן, מניסיון. זה משנה חיים). הנה פרטים נוספים.
  3. בסיוע לבעלי עסקים בחשיבה על יצירת מערכת יחסים עם הקהילה המקומית.
  4. אם יש לכם עסק ברובע צפון מזרח, תל אביב – אשמח להציע לכם חשיפה בבלוג המקומי שלי.
  5. באחד מהבלוגים שלי: רובע צפון מזרח – הבלוג המקומי, הבלוג האישי שלי, הבלוג המרכזי לבלוגים ועסקים מקומיים, וגם בבלוג על ספרים בסלונה.
  6. רעיון אחר? אני תמיד שמחה לשמוע. צרו קשר במייל ואשמח להיפגש ולשמוע. [email protected]

תודה ליהי על הבמה. נהניתי מכל רגע. מקווה שגם אתם.

ויש לי מסורת – כל פוסט מתחבר אצלי לשיר. אז הנה הבחירה שלי הפעם:

(בתמונה למעלה: תומכת באחד מהעסקים הקטנים האהובים עלי ברובע צפון מזרח. רואים שאני נהנית?)

****

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

LOGO COLOR JPG 100px

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן