השבוע על הבמה רעיון מדליק ושימושי… זה מה שהם מספרים על עצמם:

*****

בגני הילדים התחילו לבקש מהורים לא לנקר עיניים עם בקבוקים ממותגים ולהסתפק בבקבוקים גנריים, איך הורים מתמודדים עם הבשורה? יש אימהות שכותבות עם טוש על הבקבוק כדי שהילד לא יתבלבל, יש אימהות שמדפיסות מדבקות ויש את האימהות שמשתמשות בתוויות השם של Name me.

Name me הוא מותג ילדים שנולד מתוך צורך בסיסי של הורים למצוא פתרון לזיהוי בקבוקים בגן הילדים ע"י תווית שם אישית מעוצבת וייחודית.

מדובר בתוויות סיליקון רב פעמיות, גמישות, עמידות במים וקלות לשטיפה (אפשר גם במדיח כלים) – פתרון מעולה שמקל על הגננות בזיהוי הבקבוקים השונים, מונע העברת מחלות בין הילדים (וכך עוזר להורים) ולא פחות חשוב – גורם לילדים לזהות בקלות את הבקבוק ולהתמיד לשתות. התוויות קיימות בצבעים שונים, בשפות שונות ועם אייקונים שונים.

המותג הוקם על ידי שני כהן ואדריאן וייסינגר, שני מעצבים תעשייתיים, שזיהו את הצורך עם הילדים שלהם. "התחלנו עם תוויות שם לבקבוקים" שני מספרת, "בהמשך יצרנו תוויות סיליקון לנעליים, לתיקי ילדים, קלמרים… הבנו את הפוטנציאל כאשר הגיעה בקשה ליצור תווית עבור ילד עם אלרגיות ותווית שכתובה בברייל".

 

לא רק לילדים – Name me התחילה ממוצרים ילדים, אך גם מציעה תוויות ממותגות לעסקים וחברות.

קבלו קישור לאתר

ואל תשכחו לייק בפייסבוק!

4165-name-me-%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%99

 

***

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן