ביחד עם האתר כולו מדור "הבמה" חוזר לפעילות בסערה… עם מוצר מגניב במיוחד.

הכירו את לימודיסק – ארבעה משחקי מחשב  מבית artNsmart שתוכלו להתקין על המחשב הביתי. סדרה של ארבע משחקים שמתאימים לטווח הגילאים שנתיים עד תשע. לימודיסק יסודות לגילאי 2 עד 6, משחקי אותיות לגילאי 4 עד 6, הכנה לכיתה א' לגילאי 5 עד 7 ומשחקי חשיבה לכיתות א' – ב' – ג'.

בכל משחק בסדרה למעלה מ- 60 משחקים ופעילויות, ותכני המשחק הותאמו לשכבת הגיל. לפיתוח העצמאות הדמיון שולבו ההוראות למשחק בסיפור מסגרת אשר מתלווה לכל שלבי המשחק.

המשחקים נושאים אופי אישי ופונים אל כל ילד בשמו הפרטי ותוך כדי משחק מקבל הילד משובים חיוביים מגוונים. הפניה האישית במהלך סיפור המשחק מרגשת ומעודדת את הילדים לשוב אל המשחק שוב ושוב.

"אנחנו מאמינים בילדים, וחושבים שהם שואפים ללמוד אבל צריכים תהליך שיגרום להם אתגר והנאה. משחקי מחשב איכותיים שמתייחסים לכל ילד באופן אישי, לא רק מוסיפים ידע, אלה גם משפרים יכולות מוטוריות וקוגניטיביות ואלה גם מחזקים ביטחון עצמי ושאיפה לעצמאות".

"שמחנו לקבל דיווחי הורים ואנשי מקצוע שמשתמשים במשחק על כך שמשחקי המחשב שלנו מתאימים גם לילדים עם קשיי למידה שונים. החלטנו מראש להסיר מהמשחק אלמנטים של מהירות הפעלה, ציונים ומרכיבי תחרותיים  מתוך הכרה שמצבים אלה גורמים למתח ואי נוחות ואינם מתאימים לסביבת למידה מהנה".

ועוד כדאי להכיר את בית הארנבים מאותם יוצרים עצמם. משחק חינמי אונליין באנגלית, עברית או ערבית… פשוט הקליקו כאן!

******

לאתר החברה הקליקו כאן

לרכישת המשחקים הקליקו כאן

ולא לשכוח לייק בפייסוש 🙂

***

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן