הגיע הרגע לגמול מהחיתולים? האביב זה לגמרי הזמן הנכון.

אחת הבעיות הקשות בגמילה היא הרטבות הלילה… שיכולות להמשך תקופה ארוכה ומתסכלת ביותר. כשמתעוררים באמצע הלילה לסאגה שלמה של החלפת בגדים והתעסקות עם מצעים ומזרן רטוב – זה בדיוק הרגע שבו העניינים מתחילים להסתבך. וכאן נכנס לתמונה מוצר חדש ומיוחד. זה מה שיעל מספרת לי על החנות שלה:

לאחר התמודדות אישית עם הנושא ובחינת השוק גיליתי שאין בארץ פתרונות איכותיים והחלטתי להקים אתר שמתמחה בזה. המותג הראשון שבחרתי לייבא (לאחר בדיקות ובחינת מוצרים רבים מחו"ל) הינו ברולי – מותג ניו-זילנדי עם מוצרים מאד איכותיים המספקים פתרון פשוט וקל לנושא ההרטבה בשינה בבית וגם בשינה מחוץ לבית (קמפינג, בתי מלון, סבא/סבתא ולינה אצל חברים). הערך המוסף של הברולי הוא לא רק המוצר אלא השקט הנפשי שעובר אל הילד ומאפשר תהליך גמילה פשוט יותר, קצר יותר ופחות מתסכל.

המוצרים בשלב ראשון משווקים לפעוטות וילדים אך כמובן שמתאים לאוכלוסיה רחבה יותר המתמודדת עם הרטבות לילה – אוכלוסיות מיוחדות, הגיל השלישי וגם נשים לפני/אחרי לידה (שאצלן כמובן מדובר על הגנת המצעים מירידת מים/דימומים וכו).

אני כבר מתחזקת פה חבורת צאצאים גדולים שלא ירשו לי לספר על תסכולי גמילה, אבל אני לגמרי זוכרת לילות קשים ומעצבנים. אז אם אתם לפני גמילה, או תוך כדי גמילה שלא נגמרת, או מתמודדים עם הרטבות לילה –

זה הרגע להקליק כאן כדי להכנס לחנות

ולעשות לייק כדי לעקוב אחרי חידושים ומידע בפייסבוק

באיחולי גמילה קלה ונעימה!

****

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

 

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן