מכירות את זה שיש לכן רעיון וכולם אומרים: "זה סטארטאפ!"

אז מסתבר שזה לא כזה פשוט להפוך רעיון נהדר לסטארטאפ. כדי שתוכלו להעביר את הרעיון הזה הלאה יש הרבה מאד שלבים שצריך לעבור, וקשה לעשות את זה בלי ניסיון רלוונטי.

הצוות של TLV Generator כבר עשה את הדרך הזו הרבה פעמים. הם יודעים להגיד לכם שבלי נתוני משתמשים ומוצר תתקשו לגייס משקיעים. זה מה שהם עושים:

אנו מחפשים יזמים מחוייבים הניחנים בהבנה מעולה של התחום בו אמור הסטרטאפ לפעול, עם רעיון תקף ובעל פוטנציאל. עם קבלת המיזם לתוכנית הופך הרעיון לאפיון מוצר בידי מומחי הגנרטור. ואז אנו מפתחים אותו – במהירות.

צוותי הפורטפוליו שלנו מודרכים אישית בידי מומחי הגנרטור, ברמה הדומה לזו המקובלת במאיצי סטרטאפים מן השורה הראשונה. הם מקבלים ייעוץ משפטי, פיננסי וייעוץ פטנטים משותפינו: מלטשים את יכולתם להציג את המיזם ורוכשים ידע מיד ראשונה, כיצד יש לפעול באקוספירת הסטרטאפים הישראלית.

נכון שזה מגניב?

מה שעוד יותר מגניב (וגם, אהמ, גילוי נאות) זה שהרוח החיה מאחורי העסק הזה הם אחי הגדול והגאון, בשילוב עם אשתו שיודעת איך מזיזים הרים 🙂 אז זו המלצה חמה מקרב לב, אבל בלי יומרה לאובייקטיביות.

ובכן: אם יש לך רעיון מהמם וכוונה רצינית להרים מיזם סטארטאפ:

הקליקי כאן

ואל תשכחי לתת לייק!

****

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

LOGO COLOR JPG 100px

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן