הבמה: יהונתן בממלכת המחשבלונים

יהונתן בממלכת המחשבלונים

זו הפעם הראשונה שאני מספרת במדור הבמה על ספר קריאה. מדובר ביוזמה מעניינת במיוחד: ספר שמיועד לעזור לנו, ההורים, ללמד את הילדים להתמודד עם התקפי זעם. שמו של הספר הוא "יהונתן בממלכת המחשבלונים" מאת נתנאל סמריק.

הנה מה שכתבו לי על הספר:

כמה פעמים ביום ילדכם מזועזעים מבחינה רגשית? כמה פעמים ראיתם אותם חווים התקף זעם, כשהם מתוסכלים, כועסים וצועקים?

כל מה שניסיתם לעשות – לצעוק בחזרה, ללטף, לחבק או להעניש שלח אותם עמוק יותר לתוך מערבולת רגשית. הם בוכים והעצב שלהם מאיים לעטוף אותם, ואולי אף אתכם, קצת יותר מידיי.

עכשיו, עצמו את העיניים ודמיינו את ילדיכם כשהם מסוגלים לנהל את רגשותיהם ומחשבותיהם. תארו לעצמכם אותם עושים זאת בצורה קלה, פשוטה ואינטואיטיבית. תארו לעצמכם אותם מרגישים כה בנוח עם עצמם שאין להם אפילו בעיה לחלוק את הרגשות שלהם אתכם.

האם זה חלום?

האם זו מציאות?

האם זה אפשרי?

בהחלט!

ילדיכם יהיו מסוגלים לשלוט ברגשותיהם ברגע שתאפשרו להם להיכנס לעולמם המופלא של המחשבלונים. מחשבלונים? כן- מחשבות ובלונים. זוהי ממלכה שבה כל מחשבה ורגש מיוצגים על ידי בלונים בצבעים שונים המחוברים בחוט דמיוני אל ראש הילד.

צבע המחשבלון מבטא את מצב הרוח שילדינו חווים במשך היום. כלי הניהול הרגשי הזה מיועד לילדים בגילאי  3 -6 שנים, תקופת החלום של הילדות המוקדמת. בתקופה זו הם יפגשו עולם אלים מאוד של גירויים ומראות סביבם, המחשבלונים מאפשרים להם להתמודד עם עולם זה בעזרת כלי פשוט וידידותי. הילדים יצבעו את המחשבלונים וילמדו לנהל את מצב הרוח שלהם.

****

נשמע מעניין, נכון?

למידע נוסף ורכישה הקליקו כאן.

3556-book-יהונתן-בממלכת-המחשבלונים

****

במדור הבמה אני מציגה אחת לשבוע עסק או יוזמה שעשויים לעניין את קוראות האתר. למדור העדפה חזקה לעסקים של נשים וליוזמות שידברו לליבן של נשים ואמהות.

איני מקבלת דבר תמורת הקידום על הבמה, ואין באפשרותי לבדוק את איכות השירות המוצע.

יש לך עסק, יוזמה, מטרה או יכולת שחשוב לך לקדם? ספרי לי.

LOGO COLOR JPG 100px

שתפי את הפוסט

באותו נושא

הבמה: Perfect Braids

כל ילדה רוצה צמות של נסיכה… אבל לא כל ההורים הם קולעים מדופלמים. היום על הבמה – קורס לצמות מושלמות!

קרא עוד »
דילוג לתוכן